Yaşam

Şarkıcı Melek Mosso, Musa Orhan’a hakaretten dava açtı

Batman’da intihar eden İpek Er’e cinsel saldırıda bulunduğu iddiasıyla yargılanıyor. musa orhan Bu süreçte kendisini eleştiren ünlü isimler de hedef aldı. Daha önce Ezgi Mola, Hazal Kaya ve Farah Zeynep Abdullah’a dava açmıştı. musa orhan, nihayet Melek MossoDava açtı.

MELEK MOSSO EZGİ MOLA’YA DESTEK VERDİ

Batman’da intihar eden İpek Er’in bıraktığı mektupta kendisine “tecavüzcü namussuz” diyerek hakaret ettiği iddia edilen Musa Orhan’a hakaret ettiği iddia edilen oyuncu Ezgi Mola’nın yargılandığı davada tutuklu bulunan şarkıcı Melek Mosso, tutuklu kalmadı. sessiz. Sosyal medya hesabından “Ezgi Mola yalnız değildir” hashtagiyle paylaşım yapan şarkıcı, “Tecavüzcüleri koruyan bu sistem utansın” dedi.

MUSA ORHAN ANGEL MOSSO’DAN ŞİKAYETÇİ

T24’te yer alan habere göre, Melek Mosso’nun paylaşımından rahatsız olan Musa Orhan, avukatı aracılığıyla suç duyurusunda bulundu. Şikayet üzerine başlatılan soruşturmada taraflar anlaşamayınca Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Mosso hakkında ‘sesli, yazılı veya görüntülü mesajla alenen aşağılama’ hatasından iddianame hazırladı.

KARAR İSTENİYOR

İddianamede ifade veren Melek Mosso, Musa Orhan’ı doğrudan hedef almadığını belirtti. Orhan’a hakaret olarak kaydedilen iddianamede Mosso’nun 2 yıl 4 aya kadar hapis cezası istendi.

haber-didim.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu